EKBS Genel Sorular

EKBS'ye iki tür giriş mevcuttur. Birinci yol, ekbs.org anasayfasında bulunan giriş bölümünden kurum kodu, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. İkinci yol, eğer eğitim kurumu kendi sitesine entegre edildiye bu entegrasyon aracılığıyla kullanıcı adı ve şifre girerek giriş yapabilirsiniz.
EKBS, adından da belli olduğu üzere tüm eğitim kurumlarını kapsayan merkezi sistemli bir yazılım olarak tasarlanmıştır. Tüm eğitim kurumları, EKBS'yi kullanabilir.
EKBS'yi demo olarak aktifleştrimek için ekbs.org adresinde bulunan "Demo Talebi" bölümünden demo talep edebilirsiniz. Eğer demosuz tam sürüm kullanım istiyorsanız ekbs.org adresindeki iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
EKBS, her yıl sabit olarak 500 TL + KDV olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlandırma ek isteklere ve alınacak cihazlara göre ilk yıl değişiklik gösterebilmektedir.
EKBS, içerisinde sms modülü içeren bir sistemdir. Gönderilen smsler için sms firmasına yapacağınız ücret bulunmaktadır. Bunun dışında sadece yerinde eğitim ve yerinde destek için ek ücretlendirme bulunmaktadır.
EKBS, içerisinde sms sistemi ve parmak izi okuma sistemini bulunduran geniş kapsamlı bir sistemdir.